基本信息

更新日期:
版本:
最新版
大小:
1.1 MB
类型:
教育
平台:
Windows
评分:
发布日期:
2022-03-12
价格:
免费
开发者:

应用更新

Včelka pro Microsoft Windows je tu!

Včelka应用截图

【图】Včelka(截图 0)【图】Včelka(截图 1)【图】Včelka(截图 2)

Včelka应用简介

Trénujte s dětmi čtení každý den s aplikací Včelka. Jediná aplikace na procvičování čtení, která se přímo na míru přízpůsobuje Vašemu dítěti, ať už je se čtením napřed nebo pozadu. Obsahuje přes 80 zábavných interaktivních cvičení, které pokrývají oblast techniky čtení, fonologie, psaní i čtenářské gramotnosti. Určeno pro děti v 1.-5. třídě.

Aplikace Včelka je určená pro tablety a ne pro telefony. Aby se dítě naučilo správně číst, je potřeba mít dostatečně velký prostor na obrazovce.

**AUTOMATICKÉ PŘIZPŮSOBOVÁNÍ DLE POKROKU DÍTĚTE**
Včelka sama rozpozná, která cvičení dítěti jdou a nejdou a podle toho automaticky zvyšuje nebo snižuje obtížnost. Obtížnost jednotlivých cvičení může rodič měnit jednoduše i ručně.

**PŘES 100 INTERAKTIVNÍCH CVIČENÍ**
Všechna cvičení v aplikaci byla navrhnuta speciálními pedagog tak, aby dětem skutečně pomáhala zlepšovat úroveň čtení. Díky zábavné formě nejsou dětmi vnímany jako domácí úkoly, ale jako hry.

**MOTIVAČNÍ ZÍSKÁVÁNÍ OBRÁZKŮ**
Za procvičování děti získávají body, které mohou využít k “nakupování” zvířátek do zoo, postaviček ve škole atd. Tento princip děti velmi baví a motivuje je k dalšímu procvičování.

**UKLÁDÁNÍ VÝSLEDKŮ**
Všechny průběžné výsledky dítěte jsou ukládány a lze tak kdykoliv dohledat kdy a co dítě procvičovalo a s jakým výsledkem.

**PROPOJENÍ S UČITELI A SPECIÁLNÍMI PEDAGOGY**
Účet dítěte ve Včelce lze sdílet s učiteli nebo speciáními pedagogy, kteří mohou dále podrobněji analyzovat aktuální úroveň čtení a potřeby dítěte, případně ručně pozměnit obsah a náročnost cvičení.

**DIAGNOSTIKA**
Po spuštění aplikace je možné absolvovat orientační diagnostiku, na základě které aplikace vytvoří počáteční seznam cvičení vhodných pro Vaše dítě.

应用特性

• Přes 100 interaktivních cvičení na procvičování čtení doma i ve škole
• Automatické přizpůsobování dle pokroku dítěte
• Motivační získávání obrázků
• Ukládání výsledků dítěte
• Propojení s učiteli a speciálními pedagogy

更多...

类似Včelka应用

Včelka应用下载

微软市场应用官网